Toetajad

Maailm täis võimalusi!

Maailm muutub ning KPMG aitab muutuda. Suurtest rahvusvahelistest ärinõustamisvõrgustikest esimesena avasime Eestis uksed juba 1992. aastal. Veerand sajandit kogemust võimaldab meil näha majanduse tervikpilti ja olulisi detaile selle taga. Meil on tugev 100-liikmeline meeskond ja head suhted inimeste vahel. Me oskame küsida vajalikke küsimusi ja kuulata vastuseid. Ühendades kliendi vajadused ja kogemused meie ekspertide süvateadmiste ja uuendusmeelse mõtlemisega suudame uued võimalused ära kasutada ja leiame hästi toimivad lahendused. Koostööst KPMG-ga tekib sünergia, mis loob usaldust ja aitab muutuda.

KPMG väärtustab oma töötajaid ja jätkusuutlikku ettevõtlust ning noorte haridus on meie jaoks alati olnud väga oluline. Panime õla alla JCI projektile BeWise, kuna soovime muuta Eesti ülikoolihariduse sisukamaks ja siduda seda rohkem tegeliku eluga. Usume, et BeWise viib ülikoolide loengutes kokku noorte uudishimu ja praktikute, juhtide ja spetsialistide kogemustel põhinevad teadmised. Meiegi tahame „päriselust“ tulnud külalislektoritena rikastada akadeemilisi õpinguid ja aidata kaasa sellele, et noorte maailm oleks täis võimalusi.

KPMG loengud BeWise programmi raames toimuvad:

21. aprill 2016 kl 18-20 TTÜNutikas maksuplaneerimine. Joel Zernask, KPMG Baltics

27. aprill 2016 kl 18-20 TTÜMiks ühiskondlikud probleemid on eduka äristrateegia loomisel kasulikud? Marko Siller, KPMG Baltics

KPMG pakub praktikavõimalusi ja põhitööd

Kui soovid näha, kuidas tegutsevad Eesti parimad ettevõtjad, areneda auditi ja nõustamisvaldkonna tipptegijaks, kasvatada oma turuväärtust ning suhtlusvõrgustikku, siis saada oma CV kaaskirjaga aadressil hr@kpmg.ee.

Uuri KPMG kohta lähemalt www.kpmg.com/ee ja ka meie Facebooki lehelt.

KPMG_logo_small

Soovid samuti toetada praktiliste loengute toomist Eesti ülikoolidesse? Kirjuta aadressile bewise.jcitallinn@gmail.com ja uuri oma võimalusi!