Uus hooaeg – uus koostööpartner

Suur hooaeg, suured plaanid.

Sel aastal lisame vürtsi juurde ning loodetavasti saame teile tutvustada lausa mitu uuendust või edasiminekut selle hooaja raames. Alustuseks on meie suurel hooajal suur(epärane) koostööpartner.

EY_logo_slogan

Esitasime neile neli küsimust, mis aitaksid teil mõista meie koostöö aluseid ja aitavad teil saada aru, miks just EY on meie koostööpartner.

1. Mis on EY Eesti?
EY on üks maailma juhtivatest ärikonsultatsiooniettevõtetest. Meil on pikaajaline kogemus erinevates valdkondades. Eelmisel aastal tähistasime oma 25. tegevusaastat Baltikumis, kus oleme turuliider ja ühtlasi ka suurim ärikonsultatsiooniettevõte: meie Eesti kontoris töötab 120 ja kolme riigi peale kokku üle 600 kogenud spetsialisti. Peame oluliseks koostööd teiste EY kontoritega, meie spetsialistid enam kui 150 riigis on kõigest telefonikõne või e-kirja kaugusel.

2. Kuidas leidsite JCI BeWise projekti ja miks see teid kõnetas? Kas ja kuidas näete koostööd JCI-ga laiemalt?
JCI BeWise projekt jäi meile silma juba ammu. Projekt kõnetas meid ühise missiooni tõttu – anname mõlemad oma panuse paremini toimiva maailma loomisse. Usume, et meie tulevik on haritud ja laia silmaringiga noorte kätes. Seega peame oluliseks, et noored areneksid ettevõtlikeks ja julgeteks ning looksid innovaatilisi lahendusi, mis toovad kasu kogu ühiskonnale. BeWise projekti raames korraldatavad loengud, seminarid ja ettevõtete külastused annavad aktiivsetele noortele võimaluse ennast pidevalt arendada ning avastada maailma enda ümber. Sel põhjusel alustas EY sel aastal ka loengusarjaga „EY Akadeemia“, mille raames jagavad meie spetsialistid tudengitega oma teadmisi ja kogemusi.

3. Kuidas toetab EY ettevõtjaid?
Eesti teotahtelisi ja silmapistvaid ettevõtjaid tunnustame EY Eesti Aasta Ettevõtja konkursil juba 10. korda. Konkurss on eriti tähelepanuväärne seetõttu, et ei valita üksnes numbrite poolest suuremat ja edukamat, vaid hinnatakse inimest, kes seisab ettevõtte edukaks kujunemise loo taga. EY Eesti Aasta Ettevõtja laureaat osaleb Monacos toimuval Maailma Aasta Ettevõtja ärifoorumil, kus valitakse maailma aasta ettevõtja ning on koos ettevõtjate koorekiht enam kui 50 riigist. EY Eesti Aasta Ettevõtja tiitli on teiste seas pälvinud näiteks Peep Kuld ja Arno Kütt (Cleveron AS, 2017) ning Jevgeni Kabanov (Zeroturnaround AS, 2015). Maailma aasta ettevõtja tiitlile on varem kandideerinud teiste seas näiteks maailma suurima internetikaupluse Amazon.com looja Jeff Bezos, maailmakuulsa Cirque du Soleil’ asutaja Guy Laliberté ning hotellikettide arendaja J. W. „Bill” Marriott (Marriott International). Konkursi kohta loe lähemalt SIIT.

4. Mis teeb EY-st hea tööandja?
Anname igale töötajale võimaluse rakendada oma potentsiaali ja areneda ettevõtte sees spetsialistist tippjuhiks – oleme kasvulavaks tulevastele juhtidele. Kõiges selles on toeks isiklik mentor ehk counselor, kes aitab töö kohta saadud tagasisidet lahti mõtestada, mõelda läbi töötaja koolitusvajadused ja -soovid ning seada eesmärke. Igakülgse arengu toetamise kõrval peame oluliseks ka seda, et meie töötajatel oleks sära silmis. Selleks on moodustatud osakondade esindajatest töögrupp, mis aitab erinevate osakondade soove ja mõtteid ellu viia. Tänu sellele oleme võimelised töötajate ootustele kiiremini reageerima – oleme toonud kontoriellu palju põnevaid ühisüritusi ning muutnud kontoriruume vastavalt töötajate soovidele.

JCI ümber on aktiivsed ja ettevõtlikud tulevikujuhid, kes võiksid anda EY-s oma karjäärile veelgi suuremat hoogu, panustades samal ajal ka ühiskonna paremaks muutmisesse. Liitu meiega praktikandi või juhtivkonsultandina, jää meiega 6 nädalaks või 20 aastaks – meie kliendid, meie tipptasemel koolitus- ja arenguvõimalused, rahvusvaheline töökogemus ning andekad kolleegid toetavad sinu karjääri kogu elu.

Mil iganes liitud, ükskõik kauaks jääd, EY erakordne kogemus kestab kogu elu.

Hoia silm peal ning varsti-varsti saame rääkida ka järgmistest plaanidest!

BeWise meeskonna nimel
projektijuht Siim Pukk

Rubriigid: Uudis. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.