BeWise’i projekti meeskond otsib uusi liikmeid!

Kuidas Sulle meeldiks panna oma teadmised ja oskused proovile ülipopulaarsete praktiliste loengute korraldamisel ülikoolides, täiendada oma CV’d, suurendada isiklikku kontaktibaasi, sotsiaalset võrgustikku ning avardada silmaringi?

Kui tundsid, et midagi ülalmainitust võiks Sulle pinget pakkuda, siis kandideeri  julgelt meie toredasse õhinapõhisesse tiimi vabtahtlikuks ja saa väärtuslikke kogemusi!

Enesetäiendamiseks ning vastutusrikaste ülesannete täitmiseks on järgnevad võimalused:

• Turundusjuht – pädevuses on turundustegevuste kavandamine ja elluviimine. Turundusjuht haldab kodulehte, teostab FB kampaaniad, koostab reklaammaterjalide ning töötab välja meedia strateegia.
• Loengute koordinaatorid – korraldavad loenguid (ideest ja logistikast tagasiside saamiseni) ning juhatavad loenguid sisse. Loengute koordinaatorid on vastutavad olemasolevate lektoritega suhtlemise ja uute lektorite leidmise eest.

Kandideerimiseks saada palun oma CV ja motivatsioonikiri hiljemalt 30. septembriks 2016 aadressile bewise.jcitallinn@gmail.com. Samale aadressile võid huvi korral  ka oma täiendavad küsimused saata.

Tule ja panustame koos Eesti haridusmaastiku edendamisse!

Rubriigid: Uudis. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.