Kandideeri BeWise’i tiimi!

Praktiline kogemus on edu võti !

Kui otsid uusi kogemusi/teadmisi, soovid suurendada enda koostöö- ja sotsiaalset võrgustikku, head võimalust täiendada oma CV´d ühes väga toredas projektis, siis see võib olla Sinu võimalus! BeWise uue projekti hooaja algusega otsime enda meeskonda vabatahtlikke aktiivseid inimesi, kes naudivad koostööd teistega, soovivad panustada projekti elluviimisesse ning saavad vastutasuks hindamatud kogemused. Tule aita BeWise´l tuua ülikoolidesse praktilisi loenguid algaval õppeaastal!

Enesetäiendamiseks ja vastutusrikaste ülesannete täitmiseks on mitmeid võimalusi:

  • Turundusjuht – pädevuses on turundustegevuste kavandamine ja elluviimine. Turundusjuht haldab kodulehte, teostab FB kampaaniad, koostab reklaammaterjalide ning töötab välja meedia strateegia.
  • Müügijuht (toetajate haldaja) – pädevuses on uute toetajate leidmine ja olemasolevate suhete hoidmine ning haldamine. Müügijuht suhtub loovalt projekti tuleviku planeerimisse.
  • Toimetaja (turundusassistent) – pädevuses on pilkupüüdvate arvamuslugude ja pressiteadete loomine. Toimetaja toodab kodulehele ja FB kanalisse sisu.

Kui Sulle tundub mõni neist rollidest südamelähedane ning kogesid äratundmisrõõmu, siis palun kandideeri meie toredasse meeskonda! Selleks saada e-mail koos oma CV ja motivatsioonikirjaga järgnevale kontaktile – bewise.jcitallinn@gmail.com – tähtajaks 16. september 2015. E-mailis too välja, millist rolli eelistad.

Ole esimene, sest teine koht jääb ilma!

Rubriigid: Uudis. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.