BeWise seminar TTÜs: Ardon Kaerma “Äriidee pitchimine”

14. novembril toimub TTÜ üliõpilasfirma praktikumi raames Ardon Kaerma seminar teemal “Äriidee pitchimine”. Seminar toimub Tallinna Tehnikaülikooli Mektory majas, Raja 15, ruumis 108, algusega kell 16:00.

“Äriidee pitchimine” annab ülevaate, kuidas koostada hea pitch, mis on arusaadav ka sinu vanaemale. Lisaks on võimalus kohe enda ideed teistele tutvustada ja saada tagasisidet.

Miks tulla seminarile?
- Teeme sinu ideele “Vanaema testi”
- Näpunäited kuidas vältida vigu ja millele panna suuremat rõhku
– Võimalus leida potentsiaalne kaasamõtleja/meeskonnaliige
- Saad tutvuda uute inimestega

Ardon: “Olen töötanud Päästeametis tuleohutusjärelevalve osakonnas juhtivinspektorina. Natukene rohkem kui kaks aastat tagasi tundsin, et see töö ei ole enam väljakutset pakkuv. Liikusin erasektorisse ja alustasin ettevõtjana. Täna pakume nii era- kui äriklientidele tuleohutusalast täisteenust ettevõttes Tulipunane OÜ, kus minu ülesandeks on klientide nõustamine, müügipakkumiste tegemine ja ka tehingute allkirjastamine. Lisaks olen Skandinaavias tegutseva transpordiettevõtte Repax OÜ partner ja käivitaja ning käesoleva aasta alguses asutatud Safeshed OÜ käivitaja ja partner. Mulle meeldib see energia, mis on seotud uue idee või toote turule toomisega.
Hariduse olen omandanud Tartu Ülikoolis, majandusteaduse magister ärijuhtimise erialal. Lisaks igapäevasele tööle löön kaasa ka mitmetes vabatahtlikes organisatsioonides. Näiteks JCI Tallinn projekt Rat Race 2013 , MTÜ Pidula Rand ja palju muud.”

Registreerumiseks saada palun e-mail pealkirjaga “Osalen seminaril 14.11.2013” aadressile: uliopilasfirma@ttu.ee ;
e-maili sisusse kirjuta oma ees- ja perekonnanimi.

BeWise loengud ja seminarid on kõigile tasuta! Oodatud on kõik huvilised!

Lisa kindlasti Facebook’is BeWise lehekülg meeldivatesse, et saada operatiivset infot ka järgmiste BeWise põnevate loengute ja seminaride kohta: http://www.facebook.com/jci.bewise

Lisainfot TTÜ Mektory maja kohta leiad siit: www.mektory.ee

BeWise projekti rahastatakse läbi Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse Euroopa Liidu Sotsiaalfondi vahenditest.

Rubriigid: Uudis. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.