BeWise loeng EBS’is: Tarmo Saremat “Logistikaprotsessid”

20. novembril 2013 kell 12.00-12.45 toimub EBS’is ruumis 303D Tarmo Saremat loeng logistikaprotsessidest.

Tarmo Saremat on R-kiosk Estonia AS ladude juht. Tarmo on ühiskondlikult aktiivne inimene ja läbi-lõhki logistika teemaga tuttav. Valdkonnad, kus ta end loengu pidamisel hästi tunneb, on:
- laondus
- transport
- ärilogistika

Tarmo Saremat: “Oma terve tööalase karjääri olen veetnud logistika sektoris puutudes kokku tarneahela erinevate osadega. Täna töötan R-kiosk Estonia AS-is ladude juhi ametikohal. R-kiosk on lisaks kioskiärile tegev ka logistikas. Meie meeskond koosneb ligi 80 inimesest ning lisaks tegeleb meie kaupade transpordiga igapäevaselt rohkem kui 45 allhankijast kaubaautot. Minu peamisteks ülesanneteks on erinevate ladude töö koordineerimine ning logistikaprotsesside arendamine. Meie ettevõttes on toimunud ja toimuvad ka edaspidi pidevad muudatused. Sellega seoses vajavad ka logistikaprotsessid ülevaatamist ning kaasajastamist. Hariduse olen saanud TTÜ-st, tehnikateaduste magister logistika erialal. Lisaks päevasele tööle olen aktiivselt osalenud mitmetes vabatahtlikes projektides, kus peamiselt olengi hoolitsenud logistika eest. Näiteks Rat Race, Minu Eesti mõttetalgud, Toidupanga mündikogumiskampaania, Lasnamäe rohestamine jne.”

BeWise loengud ja seminarid on kõigile tasuta! Oodatud on kõik huvilised!

Registreerumiseks vajuta siia

Loeng toimub JCI ja kõrgkoolide vahelise kõrgharidusprojekti BeWise raames. BeWise projekti eesmärk on pakkuda Eesti kõrgharidusele lisaväärtust, aidates Eesti kõrgkoolidesse vahendada praktikutest külalislektorid.

Lisa kindlasti Facebook’is BeWise lehekülg meeldivatesse, et saada operatiivset infot ka järgmiste BeWise põnevate loengute ja seminaride kohta: http://www.facebook.com/jci.bewise

BeWise projekti rahastatakse läbi Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse Euroopa Liidu Sotsiaalfondi vahenditest.

Rubriigid: Uudis. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.