JCI Tallinn BeWise & Balti Kella ASi üliõpilastööde konkurss

Täna, 25. septembril 2012 saab avapaugu JCI Tallinn BeWise ja Balti Kella ASi üliõpilastööde konkurss: konkursi statuut 2012.

1. Konkurss on loodud selleks, et juhtida tähelepanu ühiskondlikult aktuaalsetele teemadele ning tõsta esile üliõpilasi, kelle lõputööd on andnud olulise panuse progressiivsete muutuste saavutamiseks Eesti ühiskonnas.

2. Auhind antakse välja bakalaureuse‐ või magistriõppe lõpetanule. Konkursil saava osaleda EBSi, Tallinna Tehnikaülikooli ja Tallinna Ülikooli 2012. aasta parimad lõputööd.

3. Auhind omistatakse kvaliteetsele lõputööle, milles tuleb žürii arvates kõige paremini esile vähemalt üks järgmistest tingimustest:

  • Ambitsioonikus ja julge lähenemine;
  • Oluline uus teadmine kogu ühiskonnale;
  • Sotsiaalse vastutuse sõnum;
  • Rahvusvahelise kogemusega arvestamine.

4. Konkurss toimub kolmes etapis:

  • Üliõpilastel on võimalik oma töö esitada kooli konkursile 10. oktoobriks 2012.
  • Ülikoolide esindajad teevad esmase valiku ja esitavad kuni 6 nimetatud tingimustele vastavat lõputööd ülikooli kohta JCI eelkomisjonile hiljemalt 22. oktoobriks 2012.
  • Väljavalitud lõputöid hindab JCI liikmetest koosnev eelkomisjon ning selgitab välja 6 parimat tööd (2 igast ülikoolist). Finalistide nimed tehakse avalikuks hiljemalt 
    12. novembril 2012.
  • Lõputööde presenteerimine finalistide poolt toimub 21. novembril 2012 spetsiaalselt selleks korraldatava ürituse raames. Ettekande tegemine finaalüritusel on auhinna saamise eelduseks.

5. Auhinna määramise otsustab komisjon lihthäälteenamusega. Auhinnakomisjon on 6‐liikmeline ja koosneb JCI Tallinn Presidendist, Balti Kella AS esindajast, JCI Tallinn BeWise projektijuhist ning EBSi, Tallinna Tehnikaülikooli ja Tallinna Ülikooli esindajatest. Ühe hääle annab ka publiku koondarvamus. Auhinnakomisjoni esimees on JCI Tallinn President.

6. Auhinnaks on SEIKO käekell, mille paneb välja Balti Kella AS. Konkursi korraldajal on õigus anda välja täiendavaid auhindu.

Lisainfo: Jaana Ojakäär - JCI Tallinn BeWise üliõpilastööde konkursi projektijuht, jaana@loovuskohvik.ee / 53 407 674

Rubriigid: Uudis. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.