BeWise pakub parimat praktikavõimalust turunduse ja kommunikatsiooni valdkonnas

Eesti Ettevõtlike Noorte Koda JCI Tallinn ja selle alla kuuluv BeWise projekt pakuvad Sulle parimat praktikavõimalust turunduse ja kommunikatsiooni valdkonnas.

Kui oled aktiivne ja ettevõtlik, julge, iseseisev, kohusetundlik, Sind huvitavad pidev eneseareng ja väljakutsed ning soovid oma tegevusega luua maailmas positiivset muutust, siis oledki Sina see superinimene, keda BeWise meeskond vajab!

Sinu põhiülesandeks saab olema BeWise projektile tervikliku turundus- ja kommunikatsioonikontseptsiooni loomine ja elluviimine, mille osadeks on näiteks:

  • BeWise`i erinevate kommunikatsioonikanalite (koduleht, Facebook`i fännileht, uudiskiri) analüüs, arendamine ja haldamine;
  • BeWise brändi tutvustavate turundusmaterjalide loomine;
  • Pressiteadete koostamine ja suhtlus erinevate meediaväljaannetega.

 Oma turundus- ja kommunikatsioonitegijale pakume:

  • Hindamatut praktikakogemust: BeWise meeskonnas saad panna proovile kõik oma turundus- ja kommunikatsioonialased teadmised, oskused ja kogemused! Ja kui Sul neid täna ka palju ei ole, siis ära muretse, varsti on!
  • Tegutsemisvabadust: Sul on lahedad ideed turundus- ja kommunikatsioonitegevuse arendamiseks?  Mis siin ikka pikalt mõelda, teeme ära!
  • Rikkalikke õppimisvõimalusi: saad tasuta osaleda erinevatel meeskonnale korraldatavatel koolitustel (nt JCI Presenter ja JCI Trainer).
  • Innukat, inspireerivat ja toetavat meeskonda, lahedaid ühisüritusi ja võimalust muuta maailma!

Kui see kõik Sul silmad särama paneb, siis osale konkursil ja saada meile hiljemalt
8. oktoobril 2012 oma CV ja motivatsioonikiri.

Kui Sul tekib küsimusi, kõhklusi või soovid projektist rohkem teada saada, siis võta julgesti ühendust: Kristi Schumann, JCI Tallinn BeWise projektijuht, mob 53 474 462, kristi.schumann@gmail.com.

Konkursi kuulutuse leiad siit: BeWise turundus- ja kommunikatsioonitegija.

Rubriigid: Uudis. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.