JCI Tallinn BeWise ja SEIKO üliõpilaste lõputööde konkurss

30. novembril algusega kell 18:00 toimub otsustav sündmus JCI Tallinn BeWise ja SEIKO üliõpilaste lõputööde konkursil, kus kandideerivad võidule 5 esimesest voorust edasipääsenud üliõpilast oma bakalaureuse- või magistritööga!

Tööde esitlemine ja parima töö valik toimub EBS-i aulas. Konkursi võitja auhinnaks on “Seiko” käekell, mille paneb välja Balti Kella AS.

Töid hindab 5-liikmeline komisjon, mille liikmeteks on Balti Kella AS juhatuse liige Richard Õunap ning TTÜ, TLÜ ja EBSi esindajad. JCI-d esindab komisjoni esimehena JCI Tallinn President Kati Veskimägi. Oma hääle saab anda ka saali kogunenud publik.

Kellaajaline kava:

18:00 Auhinnakomisjoni tutvustus ja tervitussõnad JCI Tallinn Presidendilt KatiVeskimäelt ja Balti Kella tegevjuhilt Richard Õunapilt
18:10 TTÜ Merlis Pahtma – G-valkude signaliseerimise regulaator 16 (RGS16): mõjukasvaja arengule, viirusinfektsioonile ja tsütokiinideekspressioonile hiirtes
18:25 TTÜ Elena Shmatova – Uus kiraalnepoolkukurbit[6]uriil
18:40 TLÜ: Kadri Ann Salla – Noorte subkultuurerikoolis kui totaalses asutuses
18:55 EBS: Kadri Lepp – Paralleelnoteerimisemõjude analüüs Varsavi börsi näitel
19:10 EBS: Liisi Poomann – Erasmuse vahetusüliõpilaste rakendamine ettevõtete”väravaavajatena” rahvusvaheliste ärivõmaluste tundmaõppimiseks
19:25 Komisjon koguneb võitja väljaselgitamiseks!
19:45 Võitjate välja kuulutamine jaautasustamine

Auhind omistatakse kvaliteetsele lõputööle, milles tuleb žürii arvates kõige paremini esile vähemalt üks järgmistest tingimustest:
- Ambitsioonikus ja julge lähenemine;
- Oluline uus teadmine kogu ühiskonnale;
- Sotsiaalse vastutuse sõnum;
- Rahvusvahelise kogemusega arvestamine.

JCI Tallinn BeWise ja SEIKO üliõpilaste lõputööde konkurss on loodud selleks, et juhtida tähelepanu ühiskondlikult aktuaalsetele teemadele ning tõsta esile üliõpilasi, kelle lõputööd on andnud olulise panuse progressiivsete muutuste saavutamiseks Eesti ühiskonnas.

Tulge parimatest parimaid töid kuulama!

Panne ennast kindlasti ka Facebookis kirja, et saaksime Sinuga arvestada.

http://www.facebook.com/jci.bewise?sk=page_insights#!/events/243977822328241/

Rubriigid: Uudis. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.