Persoon – Veiko Paalandi

Veiko põhitööks on ettevõttes Faktum & Ariko uuringuid ja küsitlusi korraldada, töö valikut toetas Tartu Ülikooli sotsioloogia õpingud. Veiko arvab, et tööks on JCI-st palju kasu olnud, sest suur osa firma uuringutest ei ole mitte sotsiaal- ja arvamusuuringud, vaid eraettevõtlusega seotud. “Erinevate ettevõtlusvaldkondade hingeelu teemadel on JCI ja kodalased mind oluliselt enam harinud kui ülikool”, ütleb Veiko. Põhjuseid, miks BeWise loenguid anda, on mitmeid. Esiteks on see endale hea võimalus oma esinemisoskusi lihvida, sest tööga seoses tuleb aeg-ajalt ette, et peab publiku, mikrofoni või lausa kaamera ette astuma. Teiseks on Veiko koolituste teemad eelkõige seotud tema tööga ning selles valdkonnas on tal üht-teist öelda ja soovitada. Kõigele lisaks on BeWise lihtsalt nii vinge projekt, et lausa patt oleks sellest eemale jääda! :)

Veiko on seni jõudnud anda 2 BeWise koolitust:

1.) Tallinna Tehnikaülikoolis rääkis ta otsuste tegemisest. Veiko arvab, et see on oluline teema, sest näeb pidevalt, kuidas keerulisi ja kulukaid otsuseid tehakse puusalt tulistades ning loodab, et sellel koolitusel osalenud valivad edaspidi oma otsuste kaalule kohased töövõtted.

2.) Tallinna Ülikoolis rääkis ta turundusuuringute ABC-st, kus asendas õppejõudu, kes ühe kursuse raames oleks pidanud paljude muude teemade kõrval ka uuringute läbiviimisest rääkima. Veiko soovitab kindlasti BeWise lektoriks hakata: “Ärge olge kadedad – jagage oma väärtuslikke teadmisi ja kogemusi ka teistega! :)

Rubriigid: Uudis. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.